Sayfa adı gelebilir
TEKLİF FORMU
Şirket Profili

HAKKIMIZDA

Marinsu İzolasyon™ Yat-Gemi İnşa, Endüstriyel Tesisler ve Konut İnşaat sektörlerinde yeni nesil Titreşim, Gürültü, Termal, Yangın Bariyeri(A-60), Anti-Kondensasyon izolasyon malzemeleri, ayrıca Panel ve Decking Sistemleriyle hizmet vermektedir. Marinsu İzolasyon bünyesinde barındırdığı malzemeler ile özellikle Yat, Mega-yat, Ticari Gemi ve Endüstriyel tesislerde klasik yalıtım uygulamalarının eksiklerini tespit etmiş, bu doğrultuda hızlı, etkin, tasarruflu ve uzun ömürlü yalıtım uygulamaları yapmaktadır.

Müşterilerimize kullanıma tam olarak hazır izolasyon kaplamaları ve malzemeleri tedarik ederek, proseslere özel izolasyon metotlarımızla çözümler sunuyoruz. İzolasyon Malzemelerimiz ile size titreşim-vibrasyon, ses kontrolü, A-60 yangın bariyeri, personelin sıcaklıktan korunması, enerji tasarrufu ve nemlenmenin-yoğuşmanın minimize edilmesi/yok edilmesi konularında yardımcı oluyoruz.

Sertifikalı Ürünlerimiz aşağıda olduğu gibidir;

  • Mascoat™ Ses ve Isı İzolasyon Kaplamaları
  • Sprefix™ Sprey Taşyünü ve Camyünü
  • DamPaste™ Titreşim Sönümleyici Macunu
  • SounDeck™ Sandiviç Ses Bariyeri
  • Honeyfei™ Alüminyum Honeycomb Zemin, yan duvar ve tavan panelleri

Ayrıca Gemi İnşasında; Yat-Megayatlar için müşterilerimize proje bazlı olarak Yangın, Termal, Anti-kondensasyon, Gürültü ve Titreşim konularında spesifikasyonlar sunmaktayız.BİZDEN HABERLER

TEKLİF FORMU

Lütfen, tüm alanları doldurun.
Güvenlik kodu eşleşmiyor !
Lütfen geçerli bir telefon girin.