AKUSTİK VE TERMAL İZOLASYON PANELLERİSounDeck iki plywood arasında çekirdek malzeme olarak ağır katmanlı vinil'in ve hafif akustik yutum malzemesinin kullanıldığı bitümsüz bir ses iletim bariyeridir. Bu malzeme gemilerin, yatların perdelerinde ve zeminlerinde kullanılarak düşük ve yüksek frekanstaki havayollu sesleri elimine eder.

Avantajlar

 1. Havayollu iletilen seslere karşı bariyer özelliği görür
 2. Hafiftir, taşıması ve montajı kolaydır
 3. İç mahallerde kondensasyonu önler
 4. Suya dayanıklı marine paneller kullanılmaktadır
 5. Bitümsüzdür

SounDeck Ses Bariyeri marine sertifikalarına sahip plywoodlar kullanılarak size sunulur. Aynı zamanda gemi ve yatınızda kondensasyon koruması sağlar. Değişik ebatlarda ve ölçülerde projenize ve gürültü seviyelerine göre imal edilir. SounDeck'in eşsiz komposizyonu ve kanıtlanmış ses bariyer teknolojisi ile daha çok havayollu sesi geminizde yok eder. Gemilerde ve yatlarda ses akışını durdurur ve istenmeyen gürültüyü elimine eder.

SounDeck ® Ses İletim Bariyeri Ölçüleri ve Özellikleri:

 • Su geçirmez marine paneller ve değişik kombinasyonlar uygulanarak üretilmektedir.

 • Değişik Kompozisyonlar(gemi inşa):
 • 4/4/4mm Light ve Heavy-mobil kamaralar
 • 6/4/6mm Light ve Heavy-perdeler, alabandalar
 • 6/6/6mm Light ve Heavy perdeler, alabandalar
 • 8/6/8mm Light ve Heavy-floating floor(zemin), perdeler

 • Ses gemilerde yüzeylerden ve havadan iki yollu olarak ilerler. Havadaki sesin enerjisini düşürmek için; sesin perdelerden, zeminlerden ve tavanlardan geçişi esnasında durdurulması gerekir. SounDeck'in eşsiz içeriği sayesinde ses daha yüzeye ilerlemeden bariyer özelliği sayesinde durdurulur ve diğer mahaller geçişi önlenir. Malzeme ve uygulama spesifikasyonları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için hemen Marinsu İzolasyonu arayın ve Ses Bariyer panelinin sizi projenizde nerelerde ve nasıl efektif bir şekilde uygulaabileciğini keşfedin.