• ÖZELLİKLER
  • FOTO GALERİ
  • VİDEO GALERİ
  • DÖKÜMANLAR
  • FAQ

Sprey Camyünü Isı ve Ses İzolasyonu

 

ISI İZOLASYONU

Sprefix™ G değişik endüstrilerde ve yapılarda kullanılan çok hafif yanmaz malzeme(yoğunluk 45-50 kg/m³) olarak hızlı ve etkili termal izolasyon uygulamaları için dizayn edilmiştir. (Havaalanları, amfileri, ofisler, eğlence mekanları vs.) Herhangi bir tesiste termal ve yangın korunması birlikte istendiğinde size Sprefix™ S’i tavsiye ediyoruz.

http://www.marinsu.com.tr/Images/Icerikler/sprefix-g-1-2017-01-14-13-47-22.jpg

YOĞUŞMA KONTROLÜ

Sprefix™’G çok çabuk yüzeye bağlayıcı içeriği ile havadaki nemin yoğuşmasını çok kolay tekrar yayabilen özelliği olup, klasik izolasyonların aksine mükemmel bir yüzey koruma özelliği olup nemden kaynaklanan korozyon ve çürüğe izin vermez.

http://www.marinsu.com.tr/Images/Icerikler/sprefix-g-3-2017-01-14-13-47-22.jpg

SES İZOLASYONU

Sprefix’in endüstriyel tesislerde, deniz araçlarında, ticari ve rezidans yapılarda mükemmel bir ses izolasyon özelliği vardır. Bu gürültülü mekanlardaki çalışma zamanındaki kaybı önler. (Havaalanı, kapalı spor salonları, gemiler, kara araçları vs.)

http://www.marinsu.com.tr/Images/Icerikler/sprefix-g-5-copy-2017-01-14-13-47-23.jpg

 

Yüzeysel ve Yapısal Seslerin İletilmesindeki Azalma ( Reduction of Structure Borne Sound Transmission (SBST)). Malzemenin direk olarak yüzeye yapışması sebebiyle gemilerdeki yüzeysel vibrasyonlar ve yapısal sesler engellenir. Bu eşsiz Sprefix™ özelliği gemi sahiplerine, yolcularına ve çalışanlarına daha sessiz ve daha konforlu gemiler sağlar.