MARİNSU HABER

 • DAMPLATE Kompozit Panel
  Marinsu İzolasyon DAMPLATE markası ile yeni bir ürünü daha pazara sundu. Bondal plate olarak bilinen malzemelerin muadili olan DAMPLATE Kompozit Panel şu ana kadar 20 projede başarı ile uygulandı 


  Raylı Taşıtlar İçin SOUNDECK Heavy Ses Bariyeri
  Marinsu İzolasyon’unun üretimiş olduğu SOUNDECK Heavy Ses Bariyeri ürünü raylı taşıtlar için geçerli olan EN-45545-2:2013 standardının şartlarını en üst seviye olan HL3 ‘ü karşılamış ve sertifikalandırılmıştır. Bu konuda ülkemizdeki tek onaylı ve yerli malzemedir. Rw:41 dB olan SOUNDECK Heavy Ses Bariyeri, ülkemizdeki imal edilen yerli tramvay ve trenler için en kaliteli çözümü sunacaktır. 


  Marinsu İzolasyon REGUFOAM...
  Marinsu İzolasyon ürün gamına vibrasyon izolasyonunda dünyaca ünlü BSW firmasının REGUFOAM ürünlerini de katmış bulunuyor. Denizcilik ve taşıma sektöründe yoğun şekilde kullanılan REGUFOAM ürünleri Marinsu hizmet kalitesi ve avantajlı fiyatları ile artık Türkiye’de. 


  Mascoat Sound Control dB Askeri Projelerde!
  Mascoat Sound Control dB Ses İzolasyon Kaplaması RMK ve DEARSAN Tersanelerinde üretilen Sahil Güvenlik Arama Kurtarma(SGAK) ve Yeni Tip Karakol Botu(YTKB) Projelerinde kullanılmaktadır. Ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız. 


  Yeni Ürün Alüminyum Honeycomb
  Marinsu İzolasyon bünyesine Alüminyum Honeycomb Panel sistemlerini kattı. Honeyfei decking ve panel sistemlerinin Türkiye distribütörlüğünü alan Marinsu İzolasyon Gemi İnşasında özellikle hafifliği ve dekoratif özelliği ile kullanılan Alüminyum Honeycomb panellerini piyasaya sundu. Tüm Klas sertifikaları bulunan Honeyfei Honeycomb Sandiviç panel çeşitli kalınlıklarda üretilerek gemi inşasında zemin, tavan ve yan duvar uygulamalarında kullanılmaktadır. 


  Shop&Miles Boatshow
  20-25 Ekim 2010 tarihleri arasında 234 firma, 618 ulusal ve uluslararası marka, 349 tekneyi deniz tutkunlarıyla buluşturan 29.Uluslararası İstanbul Shop&Miles Boat Show’da Marinsu İzolasyon’u 6 gün boyunca standında ziyaret edebilirsiniz. 


  Yeni Markalar
  Marinsu İzolasyon SounDeck Ses Bariyeri Sandiviç paneli ve DamPaste Vizkoelastik Titreşim Sönümleyici Macunu piyasaya sunmaya başladı. Marinsu İzolasyon bünyesinde üretilen malzemeler gemi inşasında yerli malzemelere olan ihtiyacı Gürültü Kontrol gibi önemli bir konuda karşılamayı planlamaktadır. 


  Avrasya BoatShow
  Mascoat-Türkiye 13-22 Şubat 2009 tarihleri arasında CNR Expo Fuarcılık tarafından düzenlenecek olan “Avrasya Boat Show 2009” fuar 8-C19 No.lu standı ile katılıyor. Avrasya Boat Show 2009, Avrupa’nın kapalı alanda yapılan en büyük ikinci fuarı konumuna gelmiştir. 


  StocExpo Fuarı
  Mascoat Türkiye 11-12 Kasım 2008’de İstanbul WOW Convention Centre’da düzenlenecek olan ’2008 StocExpo Turkiye, Karadeniz ve Hazar Denizleri’ fuar ve konferanslarına 48Pc No.lu standı ile katılıyor. StocExpo (Depolama Terminali Operatörleri Konferansı ve Sergisi) petrol, kimyasal ve gaz tankı depolama terminal endüstrisi ile ilgili firmalar için organize edilen önde gelen uluslararası bir sergi ve konferansıdır.