• ÖZELLİKLER
 • FOTO GALERİ
 • VİDEO GALERİ
 • DÖKÜMANLAR
 • FAQ

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

 • Mükemmel akustik özelliğe sahiptir
 • Basit bir a/v bağlantısı olarak veya yapısal izolasyon için kullanılabilir
 • Çok hafif yüklerde, düşük doğal frekans ve yüksek sönümleme oranları elde edilir.
 • 7 Hz gibi düşük doğal frekans değerine ulaşabilme kabiliyetine sahiptir.
 • 150 kg/m³ yoğunluktan 990 kg/m³ yoğunluğa kadar değişik yoğunluklarda 12 değişik türü vardır
 • Bu türlerin seçimi daha çok yüklenen kütleye bağlıdır.
 • Standart olarak 12 mm ve 25 mm kalınlıklarda 1,5X5 m lik rulolar halinde üretilir. Diğer kalınlıklar isteğe bağlıdır.
 • Düşük sıkıştırma oranına sahiptir.

http://www.marinsu.com.tr/Images/Icerikler/resim5-2017-01-15-18-33-13.jpg

ÜRÜN HAKKINDA

REGUFOAM® demir yollarından, deniz araçlarına ve mekanik tesislere kadar mevcut titreşim kaynaklarından yayılan titreşimi gidermek için yüksek kaliteli PUR(poliüretan) köpükten özel olarak imal edilmiştir. %100 geri dönüşümlü, süper akustik özelliklere sahip kolayca uygulanabilir bir üründür.

UYGULAMALAR

ENDÜSTRİYEL

Tornalar, presler, hassas ölçüm aletleri ve titreşimin genel bir problem olduğu her alanda makinelerin titreşim izolasyonu için kullanılır. Makinelerin bağlantı elemanları ve temel bloklarının ana yapıdan izole edilmesi için önemle tavsiye edilir.

Altyapılar
Tren yolları, metrolar, yollar, köprüler(veya üst geçitler) ve tünellerin inşasında titreşim izolasyonu için kullanılır.
Binalar
Binaların temellerini toprak altından gelen gürültü ve titreşime karşı izole etmek için kullanılır.
Genel Mekanik tesisler
Pompa, klima üniteleri , asansör motorları vb. genel mekanik tesislerin titreşim izolasyonunda mükemmel akustik verim elde edilir. 
İnşaatlar
Kereste trizleri, merdiven basamakları ve floating floor zeminlerden gelen darbe seslerini izole etmek için kullanılır. Mükemmel darbe sönümleme özelliğine sahiptir. 
Yatlar ve Deniz Araçları
Floating Floor zeminlerden makine dairesi etrafından ve diğer teknik alanlardan yayılan gürültünün izole edilmesi için kullanılır. Mükemmel akustik ve darbe sönümleme özelliği ile yatlardaki ve deniz araçlarındaki konforu arttırır.

FİZİKSEL VE TEKNİK DESTEK

Bu ürünü uygun fiyata ve doğru şekilde tedarik etmek için Marinsu İzolasyon San. Tic. Ltd. Şti. deki yetkili temsilcilerle görüşünüz. Temsilcilerin tavsiyelerini mutlaka göz önüne alınız. Zira sadece Marinsu Teknik personeli sizlerin en iyi izolasyon performansını elde etmeniz için geçerli ve doğru bilgileri sağlayacaktır. Eğer bir Gürültü Kontrolü Mühendislik (Noise Control Engineering) hizmeti satın almışsanız sizin için geçerli bilgiler bunlar olacaktır. Ürünle ilgili bu bilgileri lütfen Marinsu teknik personeli ile paylaşınız.

http://www.marinsu.com.tr/Images/Icerikler/untitled-1-2017-01-15-18-33-13.jpg 

http://www.marinsu.com.tr/Images/Icerikler/logo-2017-01-15-18-33-13.jpg

KALİTE ÇOK ÖNEMLİDİR

Akla gelebilecek her disiplin kesinlikle en iyi izlenimi vermek için gerekli olan güvenilirlikten yoksun olabilir. Sezgisel olarak her müşteri kaliteli ve uzun ömürlü bir ürünü  her zaman en ucuza elde edemeyeceğini bilir. Uzun vadede müşteri memnuniyetini korumak için bazı kararlar almak gerekebilir. Biz şimdi ve her zaman daha iyisini yapmak zorundayız…

 KALİTELİ ÜRÜNLER

Müşteri memnuniyeti uzun vadede bizi ilişkili birçok zarardan koruyan bir unsurdur. Sonuçta işin en eğlenceli tarafı sadece en ucuz fiyata odaklanmak yerine teknik ve mali açıdan zorluklar içerisinde yaratıcı çözümler üretmektir. Bu nedenle iddia ediyoruz ki ürün kalitesi, parasal değer, zamanında teslim, kalite ve kapsamlı teknik destek açısından tüm müşterilerimizi memnun ediyoruz. 

 

Bizim bu anlayışımız aşağıda görüldüğü gibi sembolize edilir.

http://www.marinsu.com.tr/Images/Icerikler/hak-2017-01-15-18-33-13.jpg

Firmamız çevre yükümlülüklerine uygun olarak üretim yapmakta ve ürünlerimiz her yıl dünya genelinde 80 ülkeye ihraç edilmektedir. Bizler çalışanlarımıza yıllardır toplu iş sözleşmelerinde belirtilenden daha fazla ciddi mesleki eğitimler vermekteyiz. 

 Mümkün olan en iyi ürün kalitesi için gösterilen çabanın bir kanıtı olarak ISO 9001, ISO 14001, BS OHSAS 18001 sertifikalarına sahiptir. İç kalite denetimleri günlük bazda dış kalite denetimleri ise ayda birkaç kez olacak şekilde gerçekleşir. 

HER GÜN YÜKSEK KALİTELİ ÜRÜNLER SUNMAK İÇİN ÇABALIYORUZ. 
Ulf, Dirk and Rainer Pöppel
Yönetim Kurulu Üyeleri

1954 yılında kuruldu
Yıllık 70 milyon Euro satış cirosu 
Yaklaşık 400 çalışan