İZOLASYON KATEGORİLERİMİZ - ISI İZOLASYONU

Isı İzolasyonunda Isı Köprülerine ve Zayıf Noktalara Son!

Klasik izolasyon malzemeleri uygulamada çok zaman alır ve malzemelerinizde ortalama %20-30 civarında bir kayıp meydana getirir. İzolasyon Malzemelerimiz ile klasik izolasyon malzemelerinin kaybı karşılaştırıldığında; kayıp miktarının minimum seviyelerde olduğunu göreceksiniz.
Isı İzolasyon malzemelerimiz özellikle klasik izolasyon sistemlerinde oluşan zayıf noktaları ve ısı köprülerini elimine etmek için dizayn edilmiştir. Bu sebeple sprey olarak yüzeye uygulanır ve tüm yüzeyde kesintisiz mükemmel bir izolasyon çözümü sunar. Ayrıca ağırlık ve hacim olarak klasik izolasyon malzelerinin aksine çok az yer kaplar ve çok hafiftir. Isı izolasyon malzemelerimiz Gemi İnşa, Endüstriyel ve Bina İzolasyonları için ayrı ayrı tasarlanmış olup detaylı bilgi için lütfen hemen bizi arayınız.

Isı İzolasyon Malzemelerimizin sunduğu bazı faydalar:

  • Malzemelerimiz çevre dostudur, içeriğinde toksik veya zararlı maddeler veya kimyasallar içermez 
  • Tüm Isı İzolasyon malzemelerimiz sprey şeklinde uygulanır.
  • Malzemelerimiz sertifikalıdır(ABS, Lloyd’s Register, DNV) ve tamamen yanmaz özelliğe sahiptir.
  • Her tür yüzeye tam olarak yapışır ve yüzeysel yıpranmaları/korozyonu ortadan kaldırır.
  • Malzemelerimiz ısı izolasyonunun yanı sıra, personelin sıcak yüzeylerden korunması, korozyonun ve aşınmanın    önlenmesi için geliştirilmiş tek parçalı kaplama ve sprey sistemidir.

Isı İzolasyon Malzemelerimiz aşağıda olduğu gibidir

 


http://www.marinsu.com.tr/Images/Icerikler/industrial-dti-300-2017-01-16-12-47-45.jpg 

Mascoat Endüstriyel Isı İzolasyon Kaplaması; enerji koruması, yalıtım altı korozyonu elimine etmek ve sıcak yüzeylerden personeli korumak için tasarlanan 260C’ye kadar yüzey sıcaklıklarına direk uygulanabilen seramik ve cam ısı izolasyon partikülleri içeren izolasyon sistemidir. 
Daha Fazla Bilgi...


 


 http://www.marinsu.com.tr/Images/Icerikler/marine-dtm-200-2017-01-16-12-47-46.jpg

Mascoat Marine DTM tamamen zorlu deniz koşulları dikkate alınarak yüzeylerdeki YOĞUŞMA’yı yok etmek ve TERMAL KORUMA’yı sağlamak için dizayn edilen seramik bileşenli bir izolasyon kaplamasıdır.
Daha Fazla Bilgi...


 


 http://www.marinsu.com.tr/Images/Icerikler/weatherbloc-ic-200-2017-01-16-12-47-46.jpg
WeatherBloc™; ev ve binaların yan duvar ve çatıları için özel olarak tasarlanmış, içi hava dolu seramik kürecikler içeren izolasyon kaplamasıdır. Bu kaplama zorlu hava koşullarında sıcağa ve soğuğa eşsiz bir direnç sağlamak için en iyi akrilik tutkallardan ve seramik parçacıklardan yapılmıştır.
Daha Fazla Bilgi...


 


http://www.marinsu.com.tr/Images/Icerikler/sprefix-ovacon-200-2017-01-15-19-33-10.jpg
Sprefix™ Sprey Camyünü değişik endüstrilerde ve yapılarda ısı izolasyonu için kullanılan çok hafif(yoğunluk 45-50 kg/m³) ve yanmaz malzemedir(Gemiler ve yatlar, Havaalanları, amfileri, ofisler, eğlence mekanları vs.). Herhangi bir tesiste yanmaz termal izolasyon gerekiyorsa size Sprefix™ G’yi tavsiye ediyoruz.
Daha Fazla Bilgi...