HAKKIMIZDA

PROFESYONEL İZOLASYON ÇÖZÜMLERİ

Marinsu İzolasyon™ Yat-Gemi İnşa, Endüstriyel Tesisler ve Konut İnşaat sektörlerinde yeni nesil Titreşim, Gürültü, Termal, Yangın Bariyeri(A-60), Anti-Kondensasyon izolasyon malzemeleri, ayrıca Panel ve Decking Sistemleriyle hizmet vermektedir. Marinsu İzolasyon bünyesinde barındırdığı malzemeler ile özellikle Yat, Mega-yat, Ticari Gemi ve Endüstriyel tesislerde klasik yalıtım uygulamalarının eksiklerini tespit etmiş, bu doğrultuda hızlı, etkintasarruflu ve uzun ömürlü yalıtım uygulamaları yapmaktadır.

Müşterilerimize kullanıma tam olarak hazır izolasyon kaplamaları ve malzemeleri tedarik ederek, proseslere özel izolasyon metotlarımızla çözümler sunuyoruz. İzolasyon Malzemelerimiz ile size titreşim-vibrasyon, ses kontrolü, A-60 yangın bariyeri, personelin sıcaklıktan korunması, enerji tasarrufu ve nemlenmenin-yoğuşmanın minimize edilmesi/yok edilmesi konularında yardımcı oluyoruz.

Sertifikalı Ürünlerimiz aşağıda olduğu gibidir;
Mascoat™ Ses ve Isı İzolasyon Kaplamaları
Sprefix™ Sprey Taşyünü ve Camyünü
DamPaste™ Titreşim Sönümleyici Macunu
SounDeck™ Sandiviç Ses Bariyeri
Honeyfei™ Alüminyum Honeycomb Zemin, yan duvar ve tavan panelleri

Ayrıca Gemi İnşasında; Yat-Megayatlar için müşterilerimize proje bazlı olarak Yangın, Termal, Anti-kondensasyon, Gürültü ve Titreşim konularında spesifikasyonlar sunmaktayız.

Amacımız;

15 yılı aşkın süredir 2300’ü aşkın tesiste kullanılan izolasyon malzemelerimizi hem üretici hem kendi uygulamalarımızdan kaynaklanan tecrübeyi/bilgiyi doğru bir şekilde sizlerin kullanımına sunarak siz müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını en iyi performans baz alınarak karşılamaktır.